W dniach 22-23 kwietnia 2016 zapraszam do udziału w Forum Fitness Biznes, podczas którego będę miał przyjemność przeprowadzić warsztat „Stwórz zespół zdolny do realizacji strategii”

„Nie obawiam się armii lwów kiedy dowodzi nimi owca, ale potwornie obawiam się armii owiec dowodzonych przez lwa” miał powiedzieć swego czasu genialny strateg Napoleon. Obawiał się że w rękach odpowiedniego przywódcy, zbieranina zwykłych  ludzi stanie się silną i niebezpieczną armią.

To zespół bowiem, a nie jednostka sprawia że osiągamy nasze organizacyjne cele , że jesteśmy w stanie, realizować nasze  strategiczne założenia,   niezależnie od tego czy zarządzamy klubem o powierzchni 500 mkw czy siecią klubów z których każdy liczy ponad 2000 mkw. To zespół, a nie pojedynczy zawodnik wygrywa mecz. Klub fitness tworzą zespoły ludzi, którzy w odpowiedni sposób opiekują się klientami.

W czasie warsztatu każdy uczestnik stanie się trenerem swojego zespołu, pozna praktyczne zasady i techniki tworzenia zespołu wysokiej efektywności. Nauczy się w jaki sposób łączyć taktyczne działania pracowników każdej strefy klubu, we wspólny cel strategiczny jakim jest skuteczne pozyskiwanie i zatrzymywanie klientów. Uzyska praktyczne wskazówki w jaki sposób poszukiwać, rekrutować, wynagradzać, motywować i rozwijać członków swojego zespołu, od menedżera, koordynatorów sekcji, przez pracowników recepcji i działu sprzedaży, instruktorów zajęć grupowych, instruktorów siłowni, trenerów personalnych na zespole sprzątającym kończąc.  Zapraszam na boisko, przygotuj się na pracę zespołową, tego nie da się nauczyć siedząc na trybunach.

Forum Fitness Bizness