Kolejne Święto branży fitness przed nami. Największa w Polsce Konwencja Fitness, Targi, Kongres Trendy i Innowacje.

Podczas Kongresu poruszymy wiele aspektów związanych z zarządzaniem klubem fitness. W piątek 20.05 od g.16.30 Sebastian Goszcz poprowadzi wykład: „Zatrudnianie, wynagradzanie i motywowanie pracowników. Stosunki z pracownikami, przypadki trudnych sytuacji.”

Ale to nie wszystko, bądź czujny. Sebastian weźmie także udział w panelu dyskusyjnym „Sytuacja prawna trenera personalnego w Polsce dziś i jutro” Będzie do Waszej dyspozycji w ramach indywidualnych konsultacji. Poprowadzi także warsztat: ”5 skutecznych strategii i 10 sekretów pozwalających wyróżnić się i osiągnąć sukces w zawodzie instruktora i trenera”. Odkryj co najlepsi instruktorzy i trenerzy robią lepiej niż inni?

Teraz niespodzianka! Jako partner wydarzenia mamy dla Was 50 2-dniowych zaproszeń na Kongres Trendy i Innowacje. Jak je zdobyć?

Wystarczy że podasz trzy sugestie, uwagi, pomysły, propozycje co my jako Espresso Fitness Business Solutions, możemy zrobić lepiej. Otrzymasz zaproszenie vip upoważniające do wielokrotnego wejścia na Targi, uczestnictwa w dwóch dniach Kongresu Trendy i Innowacje, podczas Targów FitExpo 2016 20-22.05.2016. Swoje odpowiedzi prześlij na adres s.goszcz@espresso-fitness.com 

 

Reklamy