Dofinansowania do szkoleń.

Po okresie złych wieści związanych z covid-19 nadchodzą także te dobre. Znów ruszają DOFINANSOWANIA do SZKOLEŃ, USŁUG DORADCZYCH, PROGRAMÓW POPRAWY EFEKTYWNOŚCI BIZNESOWEJ dla branży fitness&training&dance.

Tak, to prawda, możesz teraz zorganizować cykl Szkoleń dla członków swojego zespołu, skorzystać z Doradztwa, czy przeprowadzić Program Poprawy Efektywności Biznesowej lub Program Naprawczy, a ich koszt zostanie pokryty w ramach środków pozyskiwanych z funduszy krajowych lub Unii Europejskiej.

Mijają właśnie 3 lata od czasu gdy kluby fitness, boxy crossfit, szkoły tańca, jogi i studia treningu personalnego zaczęły korzystać z dofinansowań w ramach programów krajowych i UE, na szkolenia, programy, projekty doradcze, mające na celu poprawę efektywności biznesowej.

Wiemy że to działa, w tym czasie skorzystało z tego dofinansowania ponad 75 klubów fitness, klubów butikowych, boxów crossfit i studio treningu personalnego.
Jako Espresso Fitness Business Solutions, przeprowadzaliśmy w nich szkolenia, doradzaliśmy, prowadziliśmy programy poprawy efektywności biznesowej czy programy naprawcze.
Nie sposób wymienić wszystkich, ale by pokazać że skorzystać mogą małe, duże i wielkie kluby, studia treningu, boxy, kluby specjalistyczne, wymienimy kilka:

💪Factory Centrum Fitness Ostrów Wielkopolski
💪Stary Hangar Gliwice
💪Warsztat Formy Tychy
💪Endorfina Grudziądz Klub fitness dla kobiet
💪Platinium Fitness Zamość
💪Platinium Fitness Jarosław
💪Gym Factory Piła
💪K10 Centrum Fitness Krotoszyn
💪Positive Energy Żarki
💪Akademia Fitness Racibórz
💪Cross Fit Black Ground Rybnik
💪Tom Fit Center Piotrków Trybunalski
💪 Fitness&Dance Studio Bełchatów
💪Fight Gym Lublin

Jak widać, wielkość czy model biznesowy nie ma znaczenia, każdy klub może skorzystać z dofinansowania, choć warunki są różne w każdym województwie.

Oczywiście zawsze dopasowujemy zakresy szkolenia do potrzeb i oczekiwań klubu.
W ramach szkoleń oraz wsparcia pracujemy nad następującymi głównymi aspektami funkcjonowania klubu/studia/szkoły/boxa:
– sprzedaż i pozyskiwanie klientów,
– skuteczny marketing klubu,
– zatrudnianie, wynagradzanie i zatrzymywanie pracowników,
– budowanie lojalności i retencja klientów,
– efektywne zarządzanie strefą zajęć grupowych,
– controlling i zarządzanie przez liczby i analizę danych,
– budżetowanie i analiza rentowności,

Pomagamy zaplanować całą drogę klienta, czyli stworzyć Customer Journey Map, Mapę Podróży Klienta.

Naszym celem jest zaplanować i nauczyć osoby tworzące klub, w jaki sposób pozyskiwać klientów, w jaki sposób przekonywać do zakupu, co robić by nie rezygnowali i stworzyć model funkcjonowania, który będzie działał, po zakończeniu naszej współpracy.

W trakcie Programu Poprawy Efektywności Biznesowej zapewniamy wsparcie, doradztwo, szkolenie i konsultacje we wszystkich zagadnieniach zarządzania, funkcjonowania i prowadzenia nowoczesnego podmiotu w branży fitness&training&dance.

Dotyczy to chociażby doradztwa strategicznego i operacyjnego, controllingu, pozyskiwania klientów i sprzedaży, marketingu, zatrudniania, wynagradzania i zatrzymywania pracowników, budowania lojalności i retencji klientów.

Zajmujemy się szkoleniem zarówno zespołów recepcyjnych, sprzedażowych, instruktorów siłowni, zajęć grupowych czy trenerów personalnych.

Współpracując z dużymi Szkołami Fitness i Szkołami Trenerów Personalnych w Polsce jak Szkoła Fitness Open Mind, Fitness University czy Mauricz Training Center, prowadzimy w klubach szkolenia dla Trenerów Personalnych i Instruktorów Zajęć Grupowych min z zakresów:

– pozyskiwania klientów na treningi personalne i zajęcia grupowe,
– marketingu i personalbrandingu,
– sprzedaży treningów personalnych,
– budowania silnej marki osobistej,
– budowania lojalności klientów i podopiecznych,
– poprawy frekwencji i retencji na zajęciach grupowych,

Jeśli CHCESZ SKORZYSTAĆ ZE SZKOLEŃ DOFINANSOWANYCH, albo poznać więcej szczegółów,  wyślij w wiadomości sms na numer +48693666661 lub na adres email s.goszcz@espresso-fitness.com : imię, nazwisko, numer telefonu osoby do kontaktu w tej sprawie, oraz miasto i województwo w którym zarejestrowana jest działalność.
W każdym województwie obowiązują inne warunki i kwoty przyznawanych środków, sprawdzimy jak to wygląda w Twoim województwie i opowiemy co trzeba zrobić by uzyskać dofinansowanie.

Formalności jest niewiele, wszystkim, zajmuje się firma z którą współpracujemy, która od wielu lat pozyskuje fundusze na szkolenia i doradztwo dla firm działających w branży usługowej.
Liczę, że niebawem zobaczymy się u Ciebie i popracujemy z Twoim zespołem.